Powłoka elastomerowa to innowacyjna i zaawansowana technologicznie metoda w świecie powłok samochodowych. Oparte są na unikalnych właściwościach chemicznych elastomerów, zapewniają wyjątkową ochronę różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów, motocykli, łodzi i samolotów. Po utwardzeniu elastomer tworzy elastyczna, a zarazem bardzo twarda membrana, która ma wiele zalet i pod wieloma względami przewyższa powłoki ceramiczne.

E-coating można bezpiecznie nakładać na wszelkiego rodzaju lakiery (połysk, satyna), folie, felgi, elementy szklane i plastikowe, a ich gruba warstwa zapewnia maksymalna ochronę.

Powłoki elastomerowe stały się najnowszym i najbardziej zaawansowanym produktem na rynku a AQUA Car Cosmetics przoduje w dostarczaniu najlepszych powłok ceramicznych, graphenowych czy też elastomerowych. Ich wyjątkowe właściwości i trwałość sprawiają, że są rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowo powłoka ta posiada bardzo dobre właściwości self-healing, czyli samoregeneracji pod wpływem wysokiej temperatury.

CENA 5 LETNIEJ POWŁOKI ELASTOMEROWEJ OD 3400 ZŁ NETTO


keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: