Dojazd autobusami MZK

Linie: 10, 20, 29, 36, 44
Przystanek Kręta

O nas

Oddając auto do największego i pierwszego tego typu salonu w województwie, masz pewność że będzie to prawdziwe spa dla twojego oczka w głowie.

Każde przyjęcie zaczyna się od detailingowego mycia ręcznego, następnie zależnie od wyniku inspekcji i oczekiwań klienta auto przechodzi korektę lakieru, aplikowane są woski, tapicerka jest ekstrakcyjnie prana, skóra profesjonalnie czyszczona i zabezpieczana, a w razie potrzeby poddawana kompleksowej renowacji.

Gdy auto ma już zamierzony wygląd przystępujemy do nakładania najlepszych i prestiżowych powłok zabezpieczających z Ceramic Pro Polska dedykowanych do lakieru, tapicerki, szyb, felg, dachów cabrio i wszelkich elementów plastikowych i gumowych.

Oddanie pod naszą opiekę samochodu odmieni całkowicie jego oblicze, podnosimy, walory estetycznego i użytkowe, a także regularne wizyty prowadzą do przedłużenia jego żywotności. Każdy klient jest traktowany indywidualnie tak jak jego auto, zależnie od czasu, oczekiwań i środków dopasujemy pakiet usług idealny dla ciebie.

Pragniemy Państwa zapewnić o najwyższych standardach naszego salonu, mieścimy się przy jednej z największych ulic Torunia i 3 min od drogi ekspresowej S10, która ułatwia dojazd z innych miejscowości.

Jesteśmy szczególnym miejscie gdzie oferujemy najszerszy wachlarz wszelkich usług związanych z autokosmetyką, detailingiem, renowacją aut,a także produkcją preparatów do renowacji skór i profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Dysponujemy całkowicie nowym studiem o powierzchni 500m2, zastosowaliśmy przy projektowaniu najwyższe standardy i najnowsze rozwiązania architektoniczne jak i te dotyczące wyposażenia i bezpieczeństwa.

Jako największy salon pielęgnacji aut w regionie dysponujemy obiektem gdzie Twoje auto będzie objęte pełną troską i profesjonalizmem. Nie oferujemy Państwu stania na drodze czy pozostawiania auta na ogólnodostępnym placu należącym do wielu firm bez żadnego nadzoru. Wszystko mieści się w budynku i na specjalnie przygotowanym prywatnym oraz ogrodzonym obszarze.

Salon jest podzielony na strefę dla klienta ze sklepem i poczekalnią, myjnię detailingową i salon auto spa, gdzie odbywają się prestiżowe usługi. Ponadto posiadamy pracownie przeznaczoną tylko do regeneracji skór wszelkiego rodzaju i własną produkcję ekologicznych środków do renowacji, konserwacji i pielęgnacji skór naturalnych.


keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: