Toruń: dojazd autobusami MZK

Linie: 10, 20, 29, 36, 44
Przystanek Kręta

Bydgoszcz: dojazd autobusami

Linie: 4, 79,80,64

O nas

Oddając auto do największego i pierwszego tego typu salonu w województwie, masz pewność że będzie to prawdziwe spa dla twojego oczka w głowie.

Każde przyjęcie zaczyna się od detailingowego mycia ręcznego, następnie zależnie od wyniku inspekcji i oczekiwań klienta auto przechodzi korektę lakieru, aplikowane są woski, tapicerka jest ekstrakcyjnie prana, skóra profesjonalnie czyszczona i zabezpieczana, a w razie potrzeby poddawana kompleksowej renowacji.

Gdy auto ma już zamierzony wygląd przystępujemy do nakładania najlepszych i prestiżowych powłok zabezpieczających z Ceramic Pro Polska dedykowanych do lakieru, tapicerki, szyb, felg, dachów cabrio i wszelkich elementów plastikowych i gumowych.

Oddanie pod naszą opiekę samochodu odmieni całkowicie jego oblicze, podnosimy, walory estetycznego i użytkowe, a także regularne wizyty prowadzą do przedłużenia jego żywotności. Każdy klient jest traktowany indywidualnie tak jak jego auto, zależnie od czasu, oczekiwań i środków dopasujemy pakiet usług idealny dla ciebie.

TY KOCHASZ, A MY DBAMY, MOWA OCZYWIŚCIE O NASZEJ NAJWIĘKSZEJ PASJI....SAMOCHODY, KTÓRE DZIŚ STANOWIĄ WIZYTÓWKĘ WŁAŚCICIELA. ODDAJĄC AUTO DO NAJWIEKSZEGO I PIERWSZEGO TEGO TYPU SALONU W WOJEWÓDZTWIE, MASZ PEWNOŚĆ ŻE BĘDZIE TO PRAWDZIWE SPA DLA TWOJEGO OCZKA W GŁOWIE. KAŻDY Z NASZYCH ODDZIAŁÓW ZADBA O TO ABYŚ ZA KAŻDYM RAZEM WYJEŻDZAŁ Z NASZEGO SPA W PEŁNI ZADOWOLONY A NASZA RENOMA I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE NIGDY CIE NIE ZAWIEDZIE.

ODDANIE POD NASZĄ OPIEKĘ SAMOCHODU ODMIENI CAŁKOWICIE JEGO OBLICZE. PODNOSIMY WALORY ESTETYCZNE I UŻYTKOWE, A REGULARNE WIZYTY PROWADZĄ DO PRZEDŁUŻENIA JEGO ŻYWOTNOŚCI. KAŻDY KLIENT JEST TRAKTOWANY INDYWIDUALNIE TAK JAK JEGO AUTO, ZALEŻNIE OD CZASU, OCZEKIWAŃ I ŚRODKÓW DOPASUJEMY PAKIET USŁUG IDEALNY DLA CIEBIE.

PRAGNIEMY PAŃSTWA ZAPEWNIĆ O NAJWYŻSZYCH STANDARDACH NASZEGO SALONU, MIEŚCIMY SIĘ PRZY JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH ULIC TORUNIA POZNAŃSKA 224 ORAZ W CENTRUM BYDGOSZCZY POD ADRESEM GLINKI 1

Jesteśmy szczególnym miejscie gdzie oferujemy najszerszy wachlarz wszelkich usług związanych z autokosmetyką, detailingiem, renowacją aut,a także produkcją preparatów do renowacji skór i profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Dysponujemy całkowicie nowym studiem o powierzchni 500m2, zastosowaliśmy przy projektowaniu najwyższe standardy i najnowsze rozwiązania architektoniczne jak i te dotyczące wyposażenia i bezpieczeństwa.

Jako największy salon pielęgnacji aut w regionie dysponujemy obiektem gdzie Twoje auto będzie objęte pełną troską i profesjonalizmem. Nie oferujemy Państwu stania na drodze czy pozostawiania auta na ogólnodostępnym placu należącym do wielu firm bez żadnego nadzoru. Wszystko mieści się w budynku i na specjalnie przygotowanym prywatnym oraz ogrodzonym obszarze.

Salon jest podzielony na strefę dla klienta ze sklepem i poczekalnią, myjnię detailingową i salon auto spa, gdzie odbywają się prestiżowe usługi. Ponadto posiadamy pracownie przeznaczoną tylko do regeneracji skór wszelkiego rodzaju i własną produkcję ekologicznych środków do renowacji, konserwacji i pielęgnacji skór naturalnych.


keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: