PAKIET STANDARD QD MYCIE RĘCZNE

Czas realizacji: 100-130 min
Cena: od 150 zł

PAKIET PRESTIŻ Z PEŁNĄ DEKONTAMINACJĄ LAKIERU

Czas realizacji: 160 min
Cena: 200 ZŁ

PAKIETY ZEWNĄTRZ

PIERWSZA I NAJWIĘKSZA MYJNIA DETAILINGOWA W REGIONIE OBEJRZYJ WIDEO Z NASZYMI POWŁOKAMI OCHRONNYMI :

https://youtube.com/shorts/yFfbDPKTgAU?si=Y6stSyoqxHNiaX53

W dzisiejszych czasach lakiery naszych pojazdów są na bazie wody co jest bardzo korzystne dla środowiska, ale niestety niesie za sobą potrzebę szczególnej pielęgnacji. Każdy wjazd autem na myjnie szczotkową, oddanie auta do zwykłej myjni bez podstawowych zasad detailingu , a także codzienna eksploatacja pojazdu niesie za sobą powstawanie trwałych zarysowań i skaz na lakierze, które z biegiem czasu tylko się pogłębiają.

Każdorazowe oddanie auta w nasze ręce polega na kompleksowy, czyszczeniu pojazdu które możemy opisać w następujących punktach:

PAKIET STANDARD

  • Pre wash zaczyna się od dokładnego nałożenia aktywnej piany, która ma za zadanie usunięcie przyklejonego brudu do karoserii a także usunięcie zabrudzeń organicznych.
  • Następnym procesem jest nałożenie bezpiecznej chemii na koła, która nie wchodzi w reakcje z żadnym rodzajem felg , a skutecznie usuwa zabrudzenia powstające na kołach jakimi są między innymi pył z klocków hamulcowych, lotna rdza i inne osady.
  • Zaczyna się mycie zasadnicze przy użyciu metody dwóch wiader Grit Guard i profesjonalnego szamponu o neutralnym PH dla lakierów i wosków, które mogły być ówcześnie nałożone na pojazd. Mycia odbywa się tylko i wyłącznie przy użyciu rękawicy z owczej wełny, która nigdy nie zniszczy lakieru.
  • Auto jest bezpiecznie osuszane przy pomocy specjalnych ręczników z mikrofibry.
  • Wydmuchiwanie wody sprężonym powietrzem
  • Aplikacja aksamitnego szybkiego wosku
  • Na opony jest nakładany dressing w wybranym przez klienta wariancie - efektu połysku lub satyny.


Do powyższych zabiegów zachęcamy do skorzystania z usunięcia ciężkich zabrudzeń czyli profesjonalnego procesu dekontaminacji lakieru wraz z zabezpieczeniem lakieru które jest bardzo chętnie wybierany przez klientów.

usunięcie smoły, asfaltu, ptasich odchodów
usunięcie trwałych zabrudzeń
usunięcie smarów, kleju, sadzy
bezpieczne glinkowanie (oczyszczenie lakieru)
auto jest ponownie czyszczone metodą Grit Guard
osuszanie bezpiecznym ręcznikiem z mikrofibry i sprężonym powietrzem
nałożenie na całe auto powłoki zabezpieczającej przy pomocy preparatu który sprawi że lakier samochodu nabierze śliskości i niesamowitej głębi koloru dzięki specjalnej kombinacji polimerów i wosków. Te same składniki zapewnią świetne właściwości hydrofobowe i zabezpieczenie na poziomie 1-2 miesięcy.
wyczyszczenie szyb profesjonalnym środkiem bez pozostawiania smug

keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: