PAKIET FRESH 1 STEP

Czas realizacji: 1 dzień
Cena: od 900 zł

PAKIET STANDARD USUWAJĄCY 80% DEFEKTÓW

Czas realizacji: min. 2 dni
Cena: od 1500 zł

PAKIET PREMIUM USUWJĄCY POWYŻEJ 90% DEFEKTÓW

Czas realizacji: min. 3 dni
Cena: od 2000 zł

PAKIET NEW CAR

Powłoka teflonowa z odświeżeniem lakieru
Cena: od 1300 zł

Powłoka ceramiczna z odświeżeniem lakieru
Cena: od 2200 zł

OBEJRZYJ KONIECZNIE DZIAŁANIE ELASTOMERU !

KLIKNIJ TU https://youtube.com/shorts/yFfbDPKTgAU?si=Y6stSyoqxHNiaX53

W naszym salonie oferujemy Państwu usługę renowacji/korekty lakieru. Jest to wieloetapowy i zaawansowany proces, po którym lakier jest pozbawiony rys, hologramów a jego powierzchnia jest maksymalnie wygładzona. Zabieg też jest stosowany w autach, które zostały nieprawidłowo wykończone przez lakiernika po lakierowaniu, przy użyciu najwyżej jakości sprzętu i akcesoriów taki lakier również może stać się idealny.

Usługę dzielimy na 4 warianty zależnie od potrzeb klienta:

 • PAKIET FRESH

  Usunięcie hologramów na lakierze w 100% , usunięcie zarysowań kolistych do 50%, usunięcie rys prostych do 10%, podniesienie walorów wizualnych lakieru i efekt nabłyszczenia.
 • PAKIET STANDARD

  Usunięcie hologramów 100%, trwałe usunięciu zarysowań kolistych w 100%, usunięcie rys prostych do 80%, . Lakier odzyskuje fabrycznie nowy wygląd i odzyskuje głębie koloru.
 • PAKIET WIELOETAPOWY

  Najbardziej precyzyjna wieloetapowa korekta lakieru, likwidacji hologramów 100%, usunięcie zarysowań kolistych w 100%, usunięcie prostych rys 99%, efekt ,,shining'', odbicie lustrzane lakieru, a także poprawa ,,fabryki ''.
 • PAKIET NEW CAR

  Jest dla właścicieli samochodów niedawno odebranych z salonu. Zabezpieczenie nowego lakieru pozwoli na jego łatwiejsze utrzymanie w czystości i dobrym stanie. Podczas zabiegu usuwamy wszystkie niedoskonałości fabryczne. Klient ma do wyboru zabezpieczenie lakieru powłoką teflonową i nałożenie powłoki ceramicznej na całe auta. Za dodatkową opłatą lakier może zostać zabezpieczony trwałą powłoką CERAMIC PRO Light | Rain | Leather | Plastic | Textile | Wheel & Caliper.


keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: