PAKIET STANDARD

Cena: od 280 zł

PAKIET PREMIUM

Cena: indywidualna
(od elementu typu fotel min, 250 zł)

Dla klientów wymagających powłoki CERAMIC PRO LEATHER z efektem 12 msc, cena + 400 zł.

SKÓRY, czyli to co kochamy najbardziej. Nasz zespół w ramach wykonywanych działań usunie wszelkie defekty związanie z użytkowaniem skóry naturalnej, a mianowicie przetarcia, przebarwienia, przetarcia i przedarcia, a także dziury i wszystkie zabrudzenia. Dzięki własnej opracowanej technologii farb do skór jesteśmy w stanie naprawić wręcz każdą, skórę w każdym kolorze. Na końcu prac, powierzchnia zostaje poddana impregnacji środkami Lederzentrum i Guzik, która wzmocni, nada piękny wygląd i pomoże w utrzymaniu świetności skór.

  • PAKIET STANDARD

    Inspekcja stanu skór, czyszczenie wszystkich elementów tapicerowanych, impregnacja z efektem do 6 msc, nadanie odpowiedniego efektu satyny i zmiękczenie powierzchnii.
  • PAKIET PREMIUM

    Do czynności standardowych, dodajemy pełną renowację tapicerki skórzanej, która obejmuje dogłębne czyszczenie, gruntowanie, farbowanie i lakierowanie tapicerki + powłoka zabezpieczająca. W trudnych przypadkach możemy naprawić przedarcia, dziury i inne uszkodzenia.

keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: