REALIZACJE
Nowoczesna folia łączy w sobie niespotykane do tej pory cechy: Trwałość & Przezroczystość & Semoregeneracja . Folie aplikowane w naszym SPA to bardzo wysoki połysk, duża odporność na szkodliwe oddziaływanie środowiska. Folie ta posiada właściwości samoregenerujące. Wszystkie zarysowania same zostaną usunięte bez potrzeby polerowania.

Szukasz doskonałej ochrony dla swojego samochodu? Poznaj tajemnicę nieskazitelnej karoserii - PPF, czyli Paint Protection Film, dostępny w naszym salonie pielęgnacji aut. PPF to zaawansowana technologia ochrony lakieru, która działa jak niewidzialna tarcza chroniąca Twoje auto przed zarysowaniami, odpryskami kamieni, owadami i innymi uszkodzeniami drogowymi. Dzięki tej niezwykłej folii, Twój samochód zachowa swoją pierwotną, lśniącą prezencję na dłużej. Co odróżnia nasz salon od innych? Nasza ekipa to doświadczeni specjaliści w dziedzinie PPF, którzy zaopiekują się Twoim samochodem, dbając o każdy szczegół. Nasze usługi PPF to gwarancja trwałej ochrony i estetyki wykonania w specjalnie wydzielonej strefie. Nie ryzykuj zniszczenia pięknego lakieru swojego auta. Wybierz PPF w naszym salonie pielęgnacji aut, a Twój samochód zyska niesamowitą ochronę, która zrobi wrażenie na każdym.

Zadzwoń już dziś i zaplanuj spotkanie z naszymi ekspertami !

W NASZYM ZAKŁADZIE FOLIE OCHRONNE PPF WYKONUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL. ODDAJECIE PAŃSTWO AUTO BEZPOŚREDNIO DO NAS NIE ZLECAMY OKLEJANIA ŻADNYM PODWYKONAWCOM !

Folia PPF najczęściej aplikowana jest na przednie części pojazdu takie jak:

  • zderzak
  • maska
  • błotniki
  • lusterka
  • lampy
  • pilary z przodem dachu
  • KOSZT FULL FRONTU Z DODAKTAMI U DOŁU OD OK 5200 ZŁ

Dodatkowymi miejscami, które zostają często zabezpieczone to:

  • wnęki klamek
  • słupki piano black
  • górna część tylnego zderzaka

Jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy wybrany przez Ciebie element samochodu.
100% ochrony 100 % profesjonalizmu

Nasza folia wraca do swojego pierwotnego wyglądu nawet po zarysowaniu jej szczotką drucianą.
Wystarczy polać ją gorącą wodą.

Podajemy Państwu podstawowe ceny tego typu usług

- Oklejenie całego auta od 14500 zł
- Oklejanie foliami ochronnymi wnęk klamek od 220 zł
- Przyciemnianie przednich lamp folia PPF smoke od 460 zł
- Folie ochronna na reflektory od 280 zł
- Folia ochronna na próg załadunkowy od 280 zł
- Progi wnęki drzwiowe od 160 zł/parł
- Oklejenie folią ochronną z gwarancja 10 lat * zderzaka od 1200 zł * maski od 1600 zł * pakiet bikini (1/3 każdego elementu) maska + błotniki + lusterka od 900 zł
- Bezinwazyjnie przyciemnienie szyb od 580 zł


keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: