IMPREGNACJA TAPICERKI MATERIAŁOWEJ

Cena: 200 zł

CERAMICZNA KONSERWACJA SKÓRY

Cena: 400 zł w cenie zabezpieczenie każdego skórzanego elementu

Ceramic Pro to również doskonałe produkty do impregnacji i zabezpieczenia wnętrz samochodowych. Do tapicerek materiałowych oraz alcantary jest przeznaczony specjalny impregnat, a do konserwacji i ochrony skóry oddzielne produkty skutecznie konserwujące skórę.

 • Ceramic Pro Leather

  Ceramiczne zabezpieczenie skóry: Ceramic Pro Leather dzięki swojej unikalnej strukturze tworzy na tapicerce skórzanej powłokę na podstawie nanocząsteczkowej sieci ceramicznej. Zabezpieczona w ten sposób skóra pozostaje czysta przez znacznie dłuższy czas, a jej czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze. Produkt pozwala skórze naturalnie oddychać, chroni również przed promieniami UV oraz cieczami, dzięki wytworzonej powłoce hydrofobowej.

  Ceramiczne zabezpieczenie Ceramic Pro leather jest najtrwalszą powłoką ochronną do tapicerki skórzanej.

  - Utrzymuje się na tapicerce do 6-12 miesięcy
  - Odpycha brud dzięki czemu powierzchnia jest łatwa do czyszczenia
  - Super efekt hydrofobowy, powłoka odpycha wodę, która nie wchłania się w tapicerkę.
  - Doskonała odporność na czynniki atmosferyczne i promienie UV
  - Odnawia i nasyca kolor, pozostawia matowe wykończenie
 • Ceramic Pro Textile

  Impregnacja tapicerki materiałowej: Ceramic Pro Textile to powłoka ochronna do tapicerki materiałowej oparta na ceramicznych nanocząsteczkach. Dzięki swym unikalnym właściwościom zaimpregnowana tkanina jest całkowicie niewrażliwa na ciecz oraz znacznie mniej podatna na zabrudzenia. Ceramiczne zabezpieczenie tapicerki sprawia, że na zaimpregnowanej tapicerce woda nie wsiąka w materiał, ale utrzymuje się na jego powierzchni.

keyboard_arrow_up
Video promocyjne Zamknij widget

Nowy salon już otwarty!

Zapraszamy do naszego nowego salonu przy Poznańskiej 224 w Toruniu. Już teraz możesz zapoznać się bliżej z tym co robimy na poniższym filmie: